KONST / Ramar / Ram 5246170
nr 524 6170
Ram
förgylld, 1800-tal, 65x97
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 12 maj 2008
kl 17:20:01
1.200 kr
1.800 kr
Tilgman Keramik